ÖVRIGT / Speglar / Spegel 16197195
nr 1619 7195
omkring 1900. Längd: 124x77 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:19:05
13/5 16:24:40